Prijzen inclusief BTW | 14 dagen niet goed, geld terug | Gratis retourzending | Minimaal 1 jaar garantie
  • Ook een fysieke winkel
    Kom langs voor reparatie en afhalen
  • Gratis verzending
    Vanaf €100,- (anders €4,95)
  • Uniek, doe een bod!
    Bepaal zelf uw prijs


Momenteel niet leverbaar

Bekijk hiernaast alternatieven

TP-LINK TL-SM321B miniGBIC/SFP v. Gigabit Switch WDM bi-directioneel

TP-LINK TL-SM321B

miniGBIC/SFP v. Gigabit Switch WDM bi-directioneel

  • Nieuw product
  • Garantie: 2 jaar
€ 57,95

Incl. BTW

Levertijd 3 dagen

X

Vul het aantal in dat u wilt bestellen

?
  • Garantie: 2 jaar

  • Gratis verzending vanaf €100,-

  • 14 dagen bedenktijd en gratis retourneren

Uw bod is voor %s artikel(en) en incl. BTW.

Details

TP-LINK´s TL-SM321B voldoet aan de laatste 1000Base-BX standaard, overdracht over een enkele glasvezelstreng met één verschillende golflengte die in elke richting gaat. U kunt het netwerk uitbreiden tot over een afstand van 10 km met TP-LINK’s routers, switches, media converters voor hoge snelheid en stabiliteit.

  • Ondersteunt WDM bi-directionele technologie, op basis van één enkele glasvezel
  • TX: 1310 nm / RX: 1550 nm
  • Interne +3,3V voeding
  • Te gebruiken in paren met TL-SM321A
  • Plug-and-Play
  • Geschikt voor: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 en gelijkwaardige apparaten

Klantbeoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.

Aanvullende Informatie

Artikelnummer 20136154
Merk TP-LINK
SKU fabrikant TL-SM321B
Conditie Nieuw