Prijzen inclusief BTW | 14 dagen niet goed, geld terug | Gratis retourzending | Minimaal 1 jaar garantie
  • Ook een fysieke winkel
    Kom langs voor reparatie en afhalen
  • Gratis verzending
    Vanaf €100,- (anders €4,95)
  • Uniek, doe een bod!
    Bepaal zelf uw prijs


Cablexpert CFO-LCLC-OM2-5M

Cablexpert CFO-LCLC-OM2-5M

Cablexpert CFO-LCLC-OM2-5M 5.0 Meter LC-LC 50/125µm Multimode Fibre-Optic

€ 21,95

Incl. BTW
Voorraad 3

?

Uw bod is voor %s artikel(en) en incl. BTW.

Details

Specificaties:

  • Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)
  • Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.
  • Uitgerust met LC/LC-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbinding
  • Lengte: 5.0 Meter

Klantbeoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.

Aanvullende Informatie

Artikelnummer 20146351
Merk Cablexpert
SKU fabrikant CFO-LCLC-OM2-5M
Conditie Nieuw
Toepassing kabel Data
Connectie A LC Fibre-Channel
Connectie B LC Fibre-Channel
Lengte kabel 2.5m
Type kabel Glasvezel / FC
Kleur Oranje
EAN 8716309073202