Prijzen inclusief BTW | 14 dagen niet goed, geld terug | Gratis retourzending | Minimaal 1 jaar garantie
  • Ook een fysieke winkel
    Kom langs voor reparatie en afhalen
  • Gratis verzending
    Vanaf €100,- (anders €4,95)
  • Uniek, doe een bod!
    Bepaal zelf uw prijs


HP AB379-60101

HP AB379-60101

HP AB379-60101 Dual Channel 4Gb Fibre-Channel HBA (266MHz PCI-X)

€ 89,95

Incl. BTW
Voorraad 2

?

Uw bod is voor %s artikel(en) en incl. BTW.

Details

HP AB379B Fibre Channel Mass Storage Adapter voor HP-UX en OpenVMS Storage, Itanium Linux en Windows. Gebruikt maar in absolute nieuwstaat. Wordt bulk in antistatische verpakking geleverd.

Technische specificaties:

  • Performance Characteristics
    • Local bus mode and speed PCI-X 266MHz, PCI-X 133MHz, PCI-X 66MHz, PCI 66MHz, PCI 33MHz
    • Connectivity Dual port Fibre Channel, multi-mode short-wave optical link
    • Link Speed 4 Gbps / 2 Gbps / 1 Gbps
    • Link Distance 4Gbps : 150m; 2Gbps : 300m; 1Gbps : 500m
    • Over 50/125um multi-mode fiber optic cable
    • Connector Two LC Duplex Connectors
    • Bus Slot 3.3V only, 64-bit PCI-X 266MHz, PCI-X 133MHz, PCI-X 66MHz, PCI
  • Physical
    • Length 168 mm (6.61 inches)
    • Width 64.5 mm (2.54 inches)
    • Height 9.8 mm (0.39 inches)
    • Weight 104 g (3.7 Oz)
  • Electrical 6.5 watts (nominal); 8.0watts (max)
  • Standards Complies with ANSI standards (ANSI X3T11) for standard Fibre Channel, PCI Local Bus specification Rev 2.3, PCI-X protocol addendum rev 2.0a, and PCI-X Electrical/Mechanical spec 2.0a

Klantbeoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.

Aanvullende Informatie

Artikelnummer 20165512
Merk HP
SKU fabrikant AB379-60101
Conditie Gebruikt