Prijzen inclusief BTW | 14 dagen niet goed, geld terug | Gratis retourzending | Minimaal 1 jaar garantie
  • Ook een fysieke winkel
    Kom langs voor reparatie en afhalen
  • Gratis verzending
    Vanaf €100,- (anders €4,95)
  • Uniek, doe een bod!
    Bepaal zelf uw prijs


Finisar FTLF8528P2BCV-LS 8.5Gbps 850nm Duplex SFP+ ShortWave transceiver

Finisar FTLF8528P2BCV-LS

8.5Gbps 850nm Duplex SFP+ ShortWave transceiver

  • Nieuw product
  • Garantie: 2 jaar
€ 26,95

Incl. BTW

Nog 26 op voorraad

X

Vul het aantal in dat u wilt bestellen

?
  • Garantie: 2 jaar

  • Gratis verzending vanaf €100,-

  • Op werkdagen voor 16.30 uur besteld, volgende dag in huis

  • 14 dagen bedenktijd en gratis retourneren

Uw bod is voor %s artikel(en) en incl. BTW.

Details

Nieuw, bulk in antistatische verpakking geleverd.

Finisar FTLF8528P2BCV Duplex SFP+. Finisar's 8GFC Fibre Channel transceiver is rated for distances up to 150m with a maximum bandwidth of 8.5Gbps. The FTLF8528P2BCV SFP+ operates at a wavelength of 850nm.

8.5 Gb/s Short-Wavelength SFP+ Transceiver. Finisar's FTLF8528P2BCV SFP+ transceivers are designed for use in Fibre Channel links up to 8.5 Gb/s data rate over multimode fiber.

Specificaties:

  • Finisar 8GFC Fibre Channel SFP+
  • Up-to 150m over MMF @ 8.5Gbps
  • 850nm Duplex SFP+ Transceiver
  • 0º - 70º Operating Case Temperature
  • SFF-8724 Digital optical monitoring
  • Hot-swappable for SFP+ LC ports
  • Finisar Standard 1 Year Warranty
  • Metal enclosure, for lower EMI
  • Compliant with SFF-8431 & SFF-8432
  • Finisar FTLF8528P2BCV is RoHS compliant

Klantbeoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.

Aanvullende Informatie

Artikelnummer 20147518
SKU fabrikant FTLF8528P2BCV-LS
Conditie Nieuw