Prijzen inclusief BTW | 14 dagen niet goed, geld terug | Gratis retourzending | Minimaal 1 jaar garantie
  • Ook een fysieke winkel
    Kom langs voor reparatie en afhalen
  • Gratis verzending
    Vanaf €100,- (anders €4,95)
  • Uniek, doe een bod!
    Bepaal zelf uw prijs


Finisar FTLF8524P2BNV-EM

Finisar FTLF8524P2BNV-EM

Finisar FTLF8524P2BNV-EM 4Gbps ShortWave Small Form (SFP) transceiver 850nm

€ 27,95

Incl. BTW
Voorraad 4

?

Uw bod is voor %s artikel(en) en incl. BTW.

Details

Gebruikt, maar uiteraard in perfecte staat. Wordt bulk in antistatische verpakking geleverd.

  • 4Gbps 850mm SFP (Small Form Factor) uitvoering
  • beschikt over LC-connectoren
  • SW 4X FC TRAN
  • Alternatieve partnumbers: 5697-5431, HP/Compaq: 405287-001

Technische specificaties:

  • 4Gb SFP
  • Up to 4.25 Gb/s bi-directional data link
  • Hot-pluggable SFP footprint
  • Built-in digital diagnostic functions
  • 850 nm Oxide VCSEL transmitter
  • Duplex LC connector
  • RoHS compliant
  • Up to 500 meter on 50/125 µm MMF, 300 meter on 62.5/125 µm MMF
  • Metal enclosure for lower EMI
  • Single 3.3 V power supply
  • Extended operating temperature range: -20°C to 85°C
  • Tri-rate 1.063/2.125/4.25 Gb/s Fibre Channel
  • 1.25 Gb/s 1000BASE-SX Ethernet

Klantbeoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.

Aanvullende Informatie

Artikelnummer 20165413
SKU fabrikant FTLF8524P2BNV-EM
Conditie Gebruikt