Prijzen inclusief BTW | 14 dagen niet goed, geld terug | Gratis retourzending | Minimaal 1 jaar garantie
  • Ook een fysieke winkel
    Kom langs voor reparatie en afhalen
  • Gratis verzending
    Vanaf €100,- (anders €4,95)
  • Uniek, doe een bod!
    Bepaal zelf uw prijs


Compaq Fibre Channel 234458-001

Compaq Fibre Channel 234458-001

Compaq 234458-001 Fibre Channel Shortwave GBIC (universeel)

Normale prijs: € 54,95

Special Price € 38,95

Incl. BTW
Voorraad 12

?

Uw bod is voor %s artikel(en) en incl. BTW.

Details

Nieuwe Fibre Channel 1000Base-SX 850 nm GBIC van IBM of Compaq (zijn volledig identiek).

Compaq P/N: 234456-002, 234456-003 of 234458-001
IBM P/N: 21H9814, 21H9772, 23L3336 of 21H9872

Informatie in het Engels:

Fibre Channel Optical shortwave GBIC Made by Vixel 1Gbps SC connector, Multimode. For use in switches, hubs, hba's, RAID subsystems and other Fibre Channel components.
Vixel part number OE1063SW.
This is an exact replacement for Finisar FTR-8520-5, Compaq 234456-003 and 234458-001, IBM SOC-1063N, 21H9775, 21H9870 and 21H9872, Vixel OE1063SW, Molex 86990-9064.
It works in Brocade 2xxx switches, Vixel and Emulex 1Gbps FC HUBs, Qlogic/EMC switches, various 1Gbps FC HBA's and many 1Gbps storage enclosures and SAN routers.

This GBIC is also sold by Sun Microsystems as Option 6731, part numbers: 370-2303-02, 370-2303-03, 370-3975 and 370-4379

Klantbeoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.

Aanvullende Informatie

Artikelnummer 20018719
Merk Compaq
SKU fabrikant 234458-001
Conditie Nieuw