Prijzen inclusief BTW | 14 dagen niet goed, geld terug | Gratis retourzending | Minimaal 1 jaar garantie
  • Ook een fysieke winkel
    Kom langs voor reparatie en afhalen
  • Gratis verzending
    Vanaf €100,- (anders €4,95)
  • Uniek, doe een bod!
    Bepaal zelf uw prijs


Momenteel niet leverbaar

Bekijk hiernaast alternatieven

Cisco XFP10GLR-192SR-L 10Gbit Low Power Multirate XFP Transceiver

Cisco Ontvanger XFP10GLR-192SR-L

Cisco XFP10GLR-192SR-L 10Gbit Low Power Multirate XFP Transceiver

  • Gebruikt product
  • Garantie: 1 jaar
€ 260,95

Incl. BTW

Nog 13 op voorraad

X

Vul het aantal in dat u wilt bestellen

?
  • Garantie: 1 jaar

  • Gratis verzending vanaf €100,-

  • Voor 16:30 besteld, morgen in huis

    Nu besteld, dinsdag in huis

  • 14 dagen bedenktijd en gratis retourneren

Uw bod is voor %s artikel(en) en incl. BTW.

Details

Gebruikt, maar uiteraard in perfecte staat. Wordt bulk in antistatische verpakking geleverd. Het betreft hier een origineel Cisco product - geen goedkope imitatie!

  • XFP Transceiver Module
  • 10GBASE-LR/LW 10G Ethernet
  • SONET SDH OC-192/STM-64 SR1
  • Up to 10km Reach
  • Singlemode Fiber (SMF)
  • 1310nm Wavelength
  • Duplex LC Connector
  • Digital Diagnostics (DDM)
  • Alternatief Cisco-productnummer: 10-2542-01

Klantbeoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.

Aanvullende Informatie

Artikelnummer 20165123
Merk Cisco
SKU fabrikant XFP10GLR-192SR-L
Conditie Gebruikt