Minimaal 1 jaar garantie | 30 dagen niet goed, geld terug | Gratis retourzending | Prijzen inclusief BTW
  • Ook een fysieke winkel
    Kom langs voor reparatie en afhalen
  • Gratis verzending
    Vanaf €100,- (anders €4,95)
  • Uniek, doe een bod!
    Bepaal zelf uw prijs


Momenteel niet leverbaar

Bekijk hiernaast alternatieven

3Com 3C17712 SuperStack® 3 Switch 4900/40x0 4-Port 1000BASE-LX

3Com 3C17712

SuperStack® 3 Switch 4900/40x0 4-Port 1000BASE-LX

  • Refurbished product
  • Garantie: 1 jaar

Dit artikel is momenteel helaas niet leverbaar

  • Garantie: 1 jaar

  • Gratis verzending vanaf €100,-

  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren

Uw bod is voor %s artikel(en) en incl. BTW.

Details

Dit product wordt bulk geleverd in antistatische verpakking. Gebruikt, maar in perfecte staat.

Fiber Gigabit Ethernet Backbone Performance
The 3C17712 module delivers four ports of Gigabit Ethernet switching over long-distance multimode and single mode fiber optic cabling. It supports Layer 2 switching capabilities, virtual LANs and VLAN tagging, multicast filtering, and seven groups of RMON. Future support for Layer 3 switching ensures scalability. Please let us know if you have any question on the 3Com 3C17712 4900 Gigabit LX module.

  • Wire-speed, non-blocking Gigabit Ethernet switching helps deliver maximum performance
  • Spanning Tree, resilient links, and link aggregation ensure fault tolerance
  • 3Com Network Supervisor lets you easily map, monitor, and document the network

Klantbeoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.

Aanvullende Informatie

Artikelnummer 20122522
Merk 3Com
SKU fabrikant 3C17712
Conditie Refurbished